Judo - kakovostni in vrhunski šport

JK Kamnik deluje pod okriljem Male šola juda, kot naveza z Judo klubom Bežigrad iz Ljubljane, kjer se kalijo najboljši borci tudi v svetovnem merilu.

V JK Kamniku se postopoma uvedejo skupni treningi pri JK Bežigrad, skupaj z bežigrajčani odhajajo na tekmovanja in priprave, kot del celote, kasneje pa vsi, ki si želijo usmeriti v kakovostni in vrhunski šport, preidejo na vadbo v Ljubljani (Srednja šola).

Nekaj najbolj uspešnih judoistov, ki prihajajo iz šole Judo kluba Bežigrad:

Raša Sraka, 2x Olimpijka (7.m na IO 2004) in nosilka 2 svetovnih medalj, ter nekdanja Evropska prvakinja (leta 2003+4 medalje iz EP - člani). Medalje na EP in SP (mladinci)

Aljaž Sedej, Olimpijec (udeleženec), bron EP (Člani), Evropski prvak U23 in U21.

Martin Hojak, 5.m EP (člani), medalje na EP in SP (mladinci)

Janja Lamut, 9.m EP in SP (člani) 2 medalji v svetovnem pokalu, medalje na EP (mladinci)