Judo VRTEC

Vadba juda za otroke stare 4 in 5 let temelji na učenju judo padcev, kjer otroci skozi namenske igre in poligone pridobivajo motorične spretnosti. Tudi UNESCO priporoča judo, kot najbolj popolna vadba za psihomotoričen razvoj otrok. Vadba poteka skozi celo sezono, 1x tedensko po 45 minut.
VPISUJEMO CELO LETO!

Že od vsega začetka jih učimo tudi etičnih načel juda. Po končanem programu si prislužijo Diplomo osvojenih veščinah.

Judo je šport, kjer otroci razvijajo osnovno motoriko, se naučijo pravilnega padanja in s tem obvladovanja svojega telesa. Otroci pridobivajo samozavest, občutek za red in disciplino, spoštovanje,  vztrajnost, odgovornost, delovne navade in sodelovanja v skupini, saj judo temelji na posebnih etičnih načelih.Vadimo na blazinah, zato je vadba bolj varna. Predvsem pa judo spoznavajo skozi igro.