Mala judo šola

OSNOVNE ŠOLE, kjer poteka program MALA JUDO ŠOLA:
  • OŠ STRANJE
  • OŠ TOMA BREJCA
  • OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK
  • OŠ MARIJE VERE
Vadba je namenjana otrokom, kjer imajo vadbo juda, kot izvenšolsko dejavnot na matični osnovni šoli.
Je na seznamu tvoja osnovna šola? Potem nas lahko poiščeš na šoli, stopi do mize z gradivom za izvenšolske dejavnosti in poišči JUDO LETAK, termini pa bodo napisani tudi na plakatu za judo na vaši šoli.

VPISUJEMO CELO LETO!

Judo je šport, kjer otroci razvijajo osnovno motoriko, se naučijo pravilnega padanja in s tem obvladovanja svojega telesa. Otroci pridobivajo samozavest, občutek za red in disciplino, spoštovanje,  vztrajnost, odgovornost, delovne navade in sodelovanja v skupini, saj judo temelji na posebnih etičnih načelih.Vadimo na blazinah, zato je vadba bolj varna. Predvsem pa judo spoznavajo skozi igro.Po končanem programu, otroci lahko nadaljujejo z vadbo v tekmovalnem programu v klubu, ali pa še kakšno leto ostanejo v programu Male judo šole.