Začetni tečaj - Mala judo šola

Ta začetni program juda, je namenjen predvsem osnovnošolskim otrokom, ki začnejo z vadbo v klubu. Vadba poteka 2X tedensko po 1 šolsko uro.
VPISUJEMO CELO LETO!

V začetnem tečaju se otroci poleg padcev, ki so osnova za varnost pri tem športu, naučijo tudi prve tehnike metov in se preko borilnih iger prvič srečajo z judo borbo. Velik povdarek je tudi na gimnastiki, pridobivanju motoričnih sposobnosti preko poligonov in namenskih iger. Po končanem programu, otroci opravijo preizkus za višjo stopnjo pasu (belo-rumeni pas), tako da je program oblikovan po pasovnem programu Judo zveze Slovenije za pridobitev belo-rumenega pasu. Vadba se nadaljuje v programu Male judo šole, ali tekmovalnem programu judo šole, kar je odvisno tako od starosti, kot otrokovih zmožnostih.