JANJA LAMUT

Janja Lamut

trenerka juda, mojstrica juda II.DAN

Izobrazba: trenerka juda, vzgojiteljica in ekonomistka

Janja Lamut, ki je zrasla v ljubljanskem JK Bežigrad, se je zapisala v zgodovino z generacijo deklet, ki so slovenski judo ponesle na svetovni judoistični zemljevid. Njeni največji dosežki pa so bili ustvarjeni v kategoriji do 48 kg, med letoma 1998 in 1999, na prehodu med mladinsko in člansko konkurenco. Kljub dejstvu, da so se njeni dosežki strmo vzpenjali, je aktivno reprezentančno športno pot zaključila z letom 2000, Za tem je sledil poskus vrnitve, da bi se postopoma pripravila na nastop na naslednjih Olimpijskih igrah, pa jo je presenetil otrok in tako se je raje posvetila družini, v judu pa ostala kot trenerka mlajših starostnih kategorij.
V letu 2013, je bila ena izmed treh ustanoviteljev JK Kamnik in tako skupaj z Malo šolo juda in Judo klubom Bežigrad skrbi za razvoj juda na širšem območju Kamnika, kjer juda do tedaj še ni bilo.

Športni dosežki Janje Lamut:

JUDO:
udel. Svetovno prvenstvo Birminghem (ANG) 1999 - ČL
3.m GRAND PRIX "CITTA DI ROMA" Rim (ITA) 1999 - ČL
3.m Svetovni pokal Sofija (BUL) 1998 - ČL
9.m Evropsko prvenstvo Bratislava (SVK) 1998 - ČL
3.m Evropsko prvenstvo Bukarešta (ROM) 1998 - ML
3.m Evropsko prvenstvo Rim (ITA) 1999 - ML
7.m Evropsko prvenstvo Monako (MON) 1996 - ML
9.m Evropsko prvenstvo Ljubljana (SLO) 1997 - ML
2.m 4X Evropski pokal (Ićin, Paks, Berlin) 1998-1999 n- ML
1.m 5X Državno prvenstvo (1996 - 2002) - ČL
1.m 6X Državno prvenstvo (1994 - 1999) - ML
1.m 2X Državno prvenstvo (1993 - 1994) - KA

DVIGOVANJE UTEŽI:
1.m 107.5 Kg Državno prvenstvo Velenje 2002 - ČL (olimpijski duatlon) (-58kg)
udel. 115 Kg Alpe-adria cup (HUN) 2002 - ČL (olimpijski duatlon) (-62kg)
udel. 120 Kg European promotion cup Pordenone (ITA) (olimpijski duatlon) (-58kg)

Mitja Lakner

trener juda, mojster juda II.DAN

Izobrazba: trener juda in uni.dipl. obramboslovec

Delo v skupini: glavni trener  v skupinah...
- U10/U12
- U14/U16
- judo ODRASLI.

Mitja je kot otrok z judom začel pri celjskem JK Ivo Reya, ko pa je na študij prišel v Ljubljano, se je zatekel k ljubljanskemu Bežigradu, kjer je takrat že treniral najbolše slovenske judoiste, nekdanji olimpijski medalist in takrat že izkušen trener, ki je

Jan Hvalec

inštruktor juda, mojster juda I.DAN

Izobrazba: inštruktor juda, absolvent kemijske tehnologije.

Jan Hvalec je z judom začel leta 2001 pri ljubljanskem Bežigradu, pod trenerskim vodstvom Janje Lamut. Jan je na judo prišel kot 6 letni deček, skupaj z Matejem, bratom dvojčkom. Vseskozi je bil del ekipe, ki si je utirala pot za takratnimi prvimi vrhunskimi dosežki: medalje na evropskih prvenstvih v vseh starostnih kategorijah, ki jih je Bežigrad dobil z generacijo deklet - Janja Lamut, Kristina Dečman, Maja Oblak, na čelu z Rašo Sraka.

Jan je leta 2013 prenehal s tekmovalnim judom in pričel s trenerstvom v Mali šoli juda, leta 2016, pa se prvič preizkusil kot trener tekmovalcev JK Kamnik, kateri že tekmujejo na uradnih državnih prvenstvih.

Jure Kuralt

inštruktor juda, mojster juda II.DAN

Izobrazba: inštruktor juda, študent strojništva.

Jure se je prvič srečal z judom pri 8 letih, ko je skupaj z bratom Lukom prišel v ljubljanski Bežigrad. Njegov prvi trener je bil Mitja Železnikar, ki je nasledil skupino Janje Lamut, ki je konec leta 2003 odšla na porodniško.

Delo v skupini: Trener funkcionalne vadbe (KPM) za skupino U14/U16.

Petra Golmajer

inštruktorica juda

Izobrazba: inštruktorica juda, vzgojiteljica in dipl. ekonomistka

Delo v skupini: vodja Judo VRTCA

Petra Vodi skupino predšolskih otrok v judo VRTCU. V Mali šoli juda dela že od leta 2004 in poleg dela v telovadnici, dela tudi v pisarni ŠD mala šola juda, kjer boste urejali papirnate zadeve tudi za JK Kamnik. Že prej pa je delala s predšolskimi otroki v drugem društvu. Z letom 2017, ko je JK Kamnik prešel pod okrilje Male šole juda, je začela delatu tudi v Kamniku, kar je kot naročeno, saj živi blizu Kamnika.

Zdenka Fartek

pripravnica za inštruktorico juda

Izobrazba: študentka ekonomije.

Delo v skupini: pomočnica trenerja v judo VRTCU.

Zdenka se je z judom začela ukvarjati v svojih študentskih letih in takoj videla kako lahko koristno pripomore mlademu judo klubu. Od leta 2015 pomaga v skupini judo vrtca. Zdenka še naprej vadi tudi zase v skupini Judo za odrasle in vas starše ter ostale odrasle vabi, da se ji pridružite na vadbi s trenerjem Motjo Laknerjem, ki vodi to skupino.